Jól kitaláltam ezt a GyorsTipp kategóriát, mert most azon törhetem a fejem, hogy melyik tartozik ide, és honnan is kezdődik a tippek kategória. A mostani ugyanis nagyjából az előző két GyorsTippet alkalmazza, egy kevés action készítés, és egy egész minimális maszkolás technika jön hozzá, de a videó mégsem annyira rövid. Így aztán az egyszerűség kedvéért mind a két csoporthoz bejelölöm.
Ezt a tippet egyik kedvenc oldalamon láttam még korábban, de annyira passzol az előző két bejegyzéshez, hogy mindenképp meg szeretném mutatni. Alkalmazza a pen-nel való rajzolást, és a 3d-s keretezést. A videón ezt már gyorsan mutatom, ha esetleg ennyi nem elég, akkor nézd meg a korábbi videókat is.
Az elkészítéshez lefotóztam egy csipeszt is, amit a képre kattintva rögtön le is tölthetsz.
Hogy hogyan tudod így „kiteregetni” a fotókat, megtudod a videóból.
Köszi, nagyon hasznos, a csipeszes ötlet is tetszik!
Én is köszönöm 😀
Mindig pont olyan dolgokról írsz ami nagyon érdekel…
Imádom ezt az oldalt ;D
Köszi, köszi, köszi:))
Kedves Krissz!
A bejegyzéshez tartozó film, nálam csak 2:30 hosszú és ott a vége, hogy action-nel elkészíted a hajlított fotókat, majd azt mondod, hogy és akkor most vegyünk elő egy háttér papírt.
De a végét nem látom.
Scrapbookban zöldfülű vagyok, de nagyon igyekszem és technika (is) nagyon tetszik, szóval hálás lennék, ha tudnál segíteni!
Köszönöm!
bgitak
Ezt is köszönöm, meg minden egyebet! Ovis-ajándékos-ballagós könyvet készítek éppen a pedagógusoknak, hatalmas segítség ez a blog! Nagyon-nagyon köszönöm! De tényleg! ;o)
Szia bgitak! Számomra teljesen rejtélyes módon, tényleg csak odáig van a videó. És a gépemen sem hosszabb. Utána már csak annyi történik, hogy összerakod a képeket, és a csipeszt ráteszed. A csipesz nem látszó részét pedig maszkolni kell. Mivel írod, hogy kezdő vagy, ha nem világos, írj egy mailt (fent Kapcsolat fül), és leírom, vagy ha van skype-od, akkor azon elmagyarázom.
Szia!
Köszönöm, azt hiszem, az menni fog.
Bár lehet, hogy nem a legegyszerűbb módon, a csipesz rétegére tettem egy fehér maszkot és ott azt a részt, ami nem kellett ecsettel átfestettem feketére, így az most nem látszik.
Aztán az egészből csináltam egy rétegmásolatot és tükröztem, így most van mindenféle csipeszem, a konkrét fényképnél pedig még tudok módosítani a csipesz szárán, ha kell.