Ha már rengeteg scrapbookos készlet boldog tulajdonosai vagyunk, valamit tennünk kell a rendszerezés érdekében is, mert minél több van, annál kisebb a remény, hogy megtaláljuk, amit keresünk.

Én már-már harpagoninak is nevezhető harácsolással gyűjtögetek, és nem vagyok képes megválni tőlük, mert bármi jól jöhet még valamire.

Ha Te is így vagy vele és már összecsapnak a fejed felett a hullámok vagy még időben szeretnéd megállítani a teljes káoszt, akkor nagy segítség lehet az ACDSee fotó rendszerező program.

Tipikusan az a program, ami bőven megéri az árát.

A legújabb verzió az ACDSee 10 illetve az ACDSee Pro2. A kettő leginkább csak a raw képek kezelésében tér el egymástól. A Pro szinte valamennyi fényképezőgép-típus RAW formátumát ismeri és kezeli.

A cég kiemelten figyeli a scrapeseket, van, hogy ajándék kiteket osztogatnak a progihoz.

ACDSee Photo Editor nevű programuk oldalak elkészítésére is alkalmas.

 

A nézegető és rendszerező progival kulcsszavak és kategóriák alapján nem csak rendszerezhetjük képeinket és scrapbookos cuccainkat, hanem pillanatok alatt meg is találhatjuk őket, ami nálam igazi nagy kincs, mivel, mint mondtam, kórosan sok van belőle.

Időnként bemutatom egy- egy funkcióját, ami nagy segítségünkre lehet.

A mai videóban azt mutatom be, hogy hogyan is próbálok meg rendet rakni. Sajnos az is látható lesz, hogy lenne még mit tennem az ügy érdekében, de ez nem a program hibája.